Kategoria B

samochód osobowy

Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania samochodem osobowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, ciągnikiem rolniczym, samochodem osobowym z przyczepą o dmc nieprzekraczającej masy własnej pojazdu. Motocyklem do 125 ccm, jezeli kierowca posiada co najmniej 3 lata prawo jazdy kat. B

Wymagany wiek: 18 lat (kurs można rozpocząć 3 mies. wcześniej)

Obecnie do egzaminu państwowego można przystąpić 1 mies. przed 18-tką!

30 lekcji teorii

30 godzin jazd do wyboru: samochodem osobowym TOYOTA YARIS identycznym z modelem na egzaminie lub samochodem osobowym PANDA (możliwość zdawania egzaminu tym samym pojazdem) lub samochodem osobowym PANDA lub Skoda FABIA z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW (egzamin tym samym pojazdem)

Posiadamy 7 pojazdów TOYOTA YARIS takich jak na egzaminie, samochód osobowy PANDA oraz pojazdy z automatyczną skrzynią biegów (Panda, Skoda Fabia), na których można zdawać egzamin państwowy.

Kurs i egzamin Fiatem PANDA samochodem ośrodka szkolenia

wybór jest prosty

Fiat Panda to niewielki, zwrotny i przyjazny kursantowi samochód. Jest wygodny do nauki doskonalenia umiejętności jazdy. Zwrotność i dobra widoczność pomagają w prawidłowej jeździe i manewrach przy parkowaniu.

Zdajesz egzamin samochodem, który znasz, a więc mniej się stresujesz.

Podstawienie Pandy na pierwszy egzamin państwowy w WORD Katowice jest bezpłatne!

Kursanci, którzy zdają egzamin samochodami WORD często denerwują się niepotrzebnie z powodu kierowania nieznanym dla nich pojazdem. Egzamin pojazdem OSK KLAKSON może zwiększyć szanse na zdanie za pierwszym podejściem.

Dokumenty
Cennik

Wyślij zapytanie

    *Imię

    *Twój email

    *Telefon kontaktowy

    *Treść wiadomości

    Jaworzno, ul. Farna 2 (obok hali MCKiS) | tel. 32 616 33 55, 509 721 745