O Nas

Ośrodek Nauki Jazdy OSK KLAKSON Sp. z o.o. to firma prywatna istniejąca na rynku od 1992 roku. Od początku naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych kierowców. Cel ten osiągamy poprzez stosowanie najnowszych technik szkolenia oraz pracę z doświadczoną kadrą instruktorów. Jedynie gruntowne przygotowanie teoretyczne wsparte praktyką pod okiem fachowca prowadzi do sukcesu na egzaminie, a później w samodzielnym prowadzeniu pojazdu.

Organizujemy kursy dla kandydatów na kierowców kategorii:

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w nowoczesnej, klimatyzowanej sali wykładowej z wykorzystaniem technik audiowizualnych.

 

Pojazdy do nauki jazdy to:

TOYOTA YARIS (6 sztuk 6-biegowych, takich jak na egzaminie!), FIAT PANDA, HYUNDAI I20, samochód ciężarowy MAN z przyczepą oraz  autobus Autosan A1010T (jedyne w okolicy identyczne z pojazdami egzaminacyjnymi). Przyszli motocykliści jeżdżą motocyklem SUZUKI Gladius 600, YAMAHA 250 i Bajaj (identyczne z pojazdami egzaminacyjnymi). Na kartę motorowerową szkolimy na motorowerze ROMET takim jak w WORD Katowice.

Chętnym na kategorię BE oferujemy jazdy Volkswagenem  z przyczepą Rydwan (taką jak w WORD).

Do dyspozycji kursantów jest ośmioro instruktorów doskonale przygotowanych merytorycznie i praktycznie, cierpliwych i przyjaznych kursantom.

Jako Super OSK organizujemy coroczne WARSZTATY DLA INSTRUKTORÓW I WYKŁADOWCÓW.

Kierowcom zawodowym proponujemy szkolenia okresowe oraz kursy kwalifikacji wstępnej.

  

Zapraszamy na nasze kursy, jeżeli cenicie Państwo profesjonalizm, rzetelność i ponad 25 letnie doświadczenie w szkoleniu.

    ?>