O Nas

Ośrodek Nauki Jazdy KLAKSON to firma prywatna istniejąca na rynku od 1992 roku. Od początku naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych kierowców. Cel ten osiągamy poprzez stosowanie najnowszych technik szkolenia oraz pracę z doświadczoną kadrą instruktorów. Jedynie gruntowne przygotowanie teoretyczne wsparte praktyką pod okiem fachowca prowadzi do sukcesu na egzaminie, a później w samodzielnym prowadzeniu pojazdu.

Organizujemy kursy dla kandydatów na kierowców kategorii:

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w nowoczesnej, klimatyzowanej sali wykładowej z wykorzystaniem technik audiowizualnych.

 

Pojazdy do nauki jazdy to:

TOYOTA YARIS (6 sztuk 6-biegowych, takich jak na egzaminie!), FIAT PANDA, HYUNDAI I20, samochód ciężarowy MAN z przyczepą oraz  autobus Autosan A1010T (jedyne w okolicy identyczne z pojazdami egzaminacyjnymi). Przyszli motocykliści jeżdżą motocyklem SUZUKI Gladius 600, YAMAHA 250 i YAMAHA 125 (identyczne z pojazdami egzaminacyjnymi). Na kartę motorowerową szkolimy na motorowerze ROMET takim jak w WORD Katowice.

Chętnym na kategorię BE oferujemy jazdy Volkswagenem  z przyczepą Rydwan (taką jak w WORD).

Do dyspozycji kursantów jest ośmioro instruktorów doskonale przygotowanych merytorycznie i praktycznie, cierpliwych i przyjaznych kursantom.

 

 

Zapraszamy na nasze kursy, jeżeli cenicie Państwo profesjonalizm, rzetelność i ponad 20 letnie doświadczenie w szkoleniu.

    ?>